Ваш браузер устарел!

IE6 не удовлетворяет современным стандартам безопасности, скорости и надежности. Для безопасности Ваших данных рекомендуем обновить Ваш браузер.

Вы можете обновить браузер по ссылкам, приведенным ниже

 


 

Спаринг-Вист


КОРОТКА ДОВIДКА ПРО ТзОВ „НВКП "СПАРИНГ-ВIСТ"

ОСНОВНІ НАПРЯМИ ДIЯЛЬНОСТI

ЗАСОБИ РАДIОЗВ'ЯЗКУ:
радіостанції різних діапазонів частот, транкінгові системи, передача даних;

РАДІОТЕЛЕФОННИЙ ЗВ'ЯЗОК SENAO:
радіотелефони SENAO, радіо-АТС Connect 2000, радіопродовжувачі телефонних ліній;

strong>ЗАСОБИ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ'ЯЗКУ:
офісні та відомчі АТС, телефони, факси, архіватори телефонних розмов, GSM-шлюзи Ессom Basis;

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ, ОБЛАДНАННЯ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ:
системи відеоспостереження, управління доступом, аудiо- вiдеодомофони;

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЗВУЧЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ ТА ТЕРИТОРІЙ: підсилювачі, акустичні системи, мікшери та прилади для обробки звуку;

CИСТЕМИ ТРАНСПОРТНОЇ НАВІГАЦІЇ :
cистеми транспортної навігації “TELETRACK”;

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:
антивірусне ПЗ, поштові програми.

ОСОБЛИВОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ
виконання замовлень "під ключ" від розробки проектної документації до монтажу обладнання, його налагоджування і здачі замовнику;
гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання;
стислі терміни виконання робіт та висока якість;
гнучка цінова політика;
індивідуальний підхід до кожного Замовника;
довгострокові відносини із нашими замовниками;
всі замовлення по обладнанню радіозв’язку виконуються згідно із "Дозволом на реалізацію, продаж в Україні РЕЗ та РВП №46-00189" від 01.06.2005 р.
АСОРТИМЕНТ ОБЛАДНАННЯ
Основні виробники і торгові марки, обладнання яких поставляє фірма:
по радiозв'язку - ICOM, MOTOROLA;
по радіотелефонному зв’язку SENAO - SENAO INTERNATIONAL CO.;
по засобах телефонного зв’язку - PANASONIC, SAMSUNG, SIEMENS, LG;
по охороннiй сигналiзацiї та системах вiдеоспостереження – VIDEONET, SATEL, ITV;
по обладнанню для озвучення приміщень та територій SAMSON, Inter - M, AKG, Sennheiser, Apart, Fortissimo, VELLES.
Підприємство, як правило, здійснює прямі поставки від виробника.
ОСНОВНІ ЗАМОВНИКИ
державні установи (Управління Внутрішніх Справ, Відділи Державної Служби Охорони, Управління Державної Пожежної Охорони тощо);
підприємства залізниці, комунальні служби та служби швидкої допомоги;
підприємства нафтогазового комплексу (газопроводи, нафтопроводи тощо), енергогенеруючі та енергорозподільчі компанії (теплові та електричні мережі), підприємства газовидобувної промисловості;
банки та їх філії;
бізнес-центри, офіси, супермаркети, спортивні заклади;
інші комерційні та приватні структури.
ВИКОНАНІ ЗАМОВЛЕННЯ
Львівське обласне управління МВС, Львівське обласне управління пожежної охорони, Західна регіональна митниця, Львівське обласне управління позавідомчої охорони, Спецпідрозділ міліції "Титан" м.Львів, Державне підприємство теплових мереж м.Львів, Відділ дорожньої міліції м.Львів, Львівське управління електричних мереж, Магістральні нафтопроводи "Дружба" ВАТ "Укртранснафта" м.Львів, ВАТ “Львівобленерго”, ВАТ „Прикарпаттяобленерго”, ВАТ „Чернівціобленерго”, ЗАТ „Лукор”, „Львівтрансгаз”, „Львівгазвидобування”, Управління податкової поліції м.Львів, УМВС у Волинській, Івано-Франківській, Закарпатськiй областях, Українсько-канадське СП Коломийська нафто-газова компанія "Дельта", Управління ДАІ м.Рівне, Закарпатське обласне управління пожежної охорони, Закарпатське обласне управління позавідомчої охорони, Кока-Кола Аматіл Україна м.Львів, Торгова Компанія “Інтермаркет”, ТзОВ „Айпіє-Л” (ринок „Південний”) та багато iнших замовникiв.


РIК ЗАСНУВАННЯ 1993

Вже більше 13 років науково-виробниче комерційне підприємство „Спаринг-Віст” здійснює проектування, монтаж, ввід в експлуатацію та обслуговування систем радіозв’язку, стандартів Smar Trunk II, TETRA, MPT 1327, поставки базового та абонентського обладнання відомих виробників ІСОМ та MOTOROLA, систем передачі даних телеметрії та вирішує багато інших телекомунікаційних задач.

Підприємство є авторизованим дилером фірм ІCOM та MOTOROLA.

Поряд із цим здійснюємо поставку та монтаж систем радіотелефонного зв’язку із використанням радіотелефонів SENAO, офісних та відомчих АТС, систем відеоспостереження та контролю доступу, cистем транспортної навігації “TELETRACK”, обладнання для озвучування приміщень, територій, конференц-залів.

Значний досвід роботи на ринку та багатопрофільність фірми дозволяють пропонувати Замовникам дійсно комплексні рішення.

Ми робимо ставку на якісну професійну техніку надійних виробників, які використовують передові досягнення науки і все обладнання виготовляється під жорстким контролем якості. Безпосередні довгострокові контакти із ведучими світовими виробниками дозволяють нам поставляти повний спектр сучасного телекомунікаційного обладнання у найкоротші терміни. Тому при вирішенні різноманітних задач на основі технічних вимог замовника і його фінансових можливостей ми пропонуємо кращі зразки продукції будь-якого із виробників, не нав'язуючи йому єдину торгову марку, що дає можливість підібрати для нього найбільш оптимальне рішення як за ціною, так і за якістю. Це і є однією із переваг фірми.

При потребі, ще до підписання Договору, ми проводимо практичні випробування на об'єкті замовника (наприклад, для визначення віддалі зв'язку). Саме такий підхід дозволив нам реалізувати більше 20-ти проектів транкінгових мереж Smar Trunk II у Львівській, Волинській, Івано-Франківській та інших областях. Аналогічно ми працюємо при реалізації проектів у галузі систем відеоспостереження приміщень і територій та контролю доступу.

Наше підприємство у своїй структурі має сертифіко­ваний сервісний центр, в якому здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання тощо.

У нас наявна мережа регіональних ділерів. Ми постійно ведемо роботу по розширенню ділерської мережі та всіх зацікавлених запрошуємо до співпраці.

Працівники фірми - досвідчені висококваліфіковані фахівці, які завжди раді допомогти нашим замовникам, партнерам чи ділерам.

Ми є членом Львівської Торгово-Промислової Палати.

Наше підприємство брало участь у багатьох виставках, у тому числі й міжнародних. Ми є спонсорами масових культурних та спортивних заходів, що проводяться у Львові.

Будемо раді вітати Вас серед наших замовників, ділерів або партнерів.
УКРАИНА, КИЕВ
тел./факс: 044 2849710

2010 Art Tehnologies \ Vertex Standart